Tel: +420 245 007 000 | Email: obchod@hiddenbox.eu

Co je HIDDENBOX?

Hiddenbox je podlahové krabicové řešení, jak přivést zdroj elektrické energie nebo signálu k požadovanému spotřebiči v místnosti bez nutnosti vést kabely zdí, nebo po povrchu.
Spotřebič může být nad podlahovou krabicí, kabel nebo kabely prochází otvorem v podlaze a jsou zasunuty do příslušných zásuvek. Tím kabely nepřekáží na podlaze. 

Manipulace je velmi snadná, podlahová krabice je shora otvíratelná a umožní snadno připojit spotřebič ke zdroji energie nebo signálu

Snadná instalace

Doživotní záruka

Neomezené využití

Praktičnost provedení

Využití Hidden Boxu

Hidden Box je velmi oblíben u architektů a stavitelů, kteří oceňují jeho designové možnosti, bezpečnost i další aspekty. Hidden Box je díky své praktičnosti a snadné instalaci hojně využíván při stavbách či rekonstrukcích rodinných domů, kancelářských nebo prodejních prostor i všude tam, kde není prostor nebo chuť vést kabelové a anténní rozvody sekáním do zdi nebo lištami.

Moderní bydlení & HiddenBox

Interiérový design

Skryté zásuvky v podlahových krabicích nenarušují vzhled interiéru. Osazují se finálním povrchem, s podlahou elegantně splynou.

Bezpečnost

Skryté zásuvky v podlahových zásuvkových krabicích chrání Vás, vaše děti i domácí mazlíčky před zásahem elektrickým proudem.

Kompatibilita

Elektické či bezpečnostní rozvody, domácí sítě, audio-video, USB, TV, LAN atd. Do Hiddenbox dáte cokoli,
co Vás jen napadne, včetně výměny.

Praktičnost

Skryté zásuvky Hiddenbox v nerezových podlahových krabicích se snadno obsluhují a Vaše spotřebiče nemusí mít dlouhé kabely.

Zdraví a úklid

Hiddenbox skryté zásuvky v podlahových krabicích Vám usnadní pravidelný úklid domácnosti včetně využití robotických vysavačů, které seč s kabely příliš "nekamarádí".

Kam se hodí

Hidden box je vhodný nejen pro stavby, ale také pro opravy nebo rekonstrukce jakýchkoli bytových či nebytových prostor.

Můžete si nechat svoje plastové zásuvky ve zdi "a tahat kabely jako elektrikář". Nebo si pořiďte HIDDENBOX a buďte HAPPY!

Napište nám

Zadejte, prosím, Vaše jméno.
Zadejte Vaši zprávu

GBARD HOLDING s.r.o.
IČ: 28948327
DIČ: CZ28948327

Telefon: +420 245 007 000

Základní kontakty:

Informace:        info@hiddenbox.eu
Objednávky:     objednavky@hiddenbox.eu
Malobchod:       obchod@hiddenbox.eu
Velkoobchod:   velkoobchod@hiddenbox.eu
Fakturace:         fakturace@hiddenbox.eu